• icon certifikovaní
  odborníci na čaj
 • icon vlastný dovoz
  kvalitných čajov
 • icon poštovné a balné
  zadarmo od 100 €
 • icon čerstvé čaje z celého
  sveta skladom
 • icon rýchla expedícia
  objednávok
Degustácia čajov v tme
05.12.2017
 • 1ks
 • Bratislava

Produkt je aktuálne vypredaný

Cena:

19,00 €

O produkte

Poznáte ten pocit, že by ste už konečne radi v meste zažili niečo nové ale stále dokola je to len kino a sedenie v podniku? Nejakú špecialitu, ktorá je zaujímavá, zábavná, neotrepaná a cenovo dostupná?

Máme pre Vás dokonalé riešenie. V utorok 05.12. 2017 o 19:00 organizujeme špeciálnu degustáciu čajov v ÚPLNEJ TME ...

POZOR: Degustácia bude prebiehať v priestoroch Film hotela, na Vysokej 27 v Bratislave.

Čo je na tom také skvelé?

- V tme sa Vám niekoľko násobne vyostria ostatné zmysly a ovoniavať rôzne krásne arómy čaju ako škorica, gaštany, whiskey, med a ovocie nebolo nikdy jednoduhšie.
- Z ľahkosťou sa naučíte od profesionála na čaje, že nie je čaj ako čaj a prečo nie je jeho príprava ako príprava.
- 7 rôznych druhov čajov si spolu s nami prevoniate, objavíte všetky skryté krásy a naučíte sa vďaka nim odlišovať druhy čajov, rovnako ako sa to robí pri víne. Stane sa z Vás človek čajov znalý.
- dokonca Vás čaká aj gastronomické prekvapenie!

Časté otázky - FAQ:

VY: Bude tam úplná tma? - ODPOVEĎ: Áno, bude. Po celú dobu okrem úvodu, kde si na ňu budeme postupne zvykať a na konci keď dodegustujeme a budeme už len voľne debatiť.

VY: Je to určené len pre znalcov? - ODPOVEĎ: Vôbec nie. Znalosti a skúsenosti nehrajú pri zmyslovom vnímaní v tme úlohu. Práve že si na svoje prídu práve tí, ktorí hlásia, že sa čaju nerozumejú a že cítiť vanilku, slivku a biele korenie, vie len niekto dlho a poctivo trénovaný. Je to asi ako keď ide do kina na ten istý dobrý film odborník na kinematografiu a aj bežný človek, čo sa chce jednoducho zabaviť a relaxovať.

VY: Aké čaje tam budú? - ODPOVEĎ: Budú z celého sveta a tie najkvalitnejšie. Je to zámerne prekvapenie aby nenastali podvedomé predsudky.

VY: Čo ak sa budem sa báť v tej tme? - ODPOVEĎ: Ak patríte k 0,12% populácie a trpíte panickým strachom z tmy, pravdepodobne to pre Vás nebude to pravé orechové. Zo skúseností však vieme, že tým, že budete počuť hlas someliéra/odborníka na čaje po celú dobu, vnímať sa navzájom ako pri sebe sedíte a popíjať teplé čaje v dobrej nálade, vôbec žiadny strach nehrozí. Navyše Vás počas degustácie zamestnáme príjemnou prirodzenou diskusiou a hodnotením čajov dostatočne na to, aby ste sa nemali čas sa báť. :)